Projektowanie stron internetowych

Obecnie strona internetowa stała się ośrodkiem i zarazem podstawowym składnikiem działalności firmy, marki w sieci. Pełni ona wiele ważnych funkcji tj. m.in. wizerunkowa czy sprzedażowa. To, jak zostanie przygotowana w dużej mierze decyduje, czy przyciągnie lub wręcz przeciwnie, zniechęci nowych klientów, potencjalnych partnerów czy kontrahentów, a także inne, ważne osoby znajdujące się w otoczeniu firmy. Oferujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych Wrocław zarówno prywatnych, jak i firmowych. Zachęcamy do kontaktu.

Tworząc firmowe, korporacyjne strony internetowe dążymy do tego, aby były one proste i czytelne, dzięki czemu Internauta będzie mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wybranych informacji. Jednocześnie analizujemy specyfikę biznesu naszego klienta, aby na jej podstawie przygotować unikatowy projekt graficzny, który zainteresuje Internautów, a także będzie stanowił istotny element wizerunku firmy.

projektowanie-stron

Dbamy, aby wykonywane przez nas strony firmowe i korporacyjne oparte były na przyjaznym systemie CMS (proponujemy klientom produkty autorskie, a także rozwiązania typu Open Source). Przygotowywane przez nas strony są zgodne ze standardem W3C oraz wszelkimi standardami Web Usability, dzięki czemu posiadają dobre przygotowanie wszelkie rodzaju działań z zakresu marketingu i promocji w Internecie (SEO/SEM).

Przygotowując z nami firmową, korporacyjną stronę www zyskujesz:

  • unikalny i ciekawy projekt graficzny,
  • przyjazny system CMS,
  • witrynę przejrzystą, dobrze przygotowaną pod kątem Web Usability,
  • stronę elastycznie dopasowującą się do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest oglądana (smartfony, tablety, laptopy i monitory stacjonarne),
  • stronę dobrze przygotowaną do wszelkich działań z zakresu promocji w Internecie (SEO/SEM),
  • szybkie i sprawne wdrożenie,
  • wsparcie w zakresie przygotowania tekstów na stronę.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU