Kiedy nasz komputer przestaje działać musimy znaleźć jakiś lokalny, profesjonalny serwis komputerowy. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy ma tego typu sprzęt, który potrzebny jest mu na co dzień. Ważna jest więc zarówno jakość wykonywanych usług, jak i szybkość naprawy. Jakie są najlepsze miejsca, by naprawić komputer we Wrocławiu?

Na co zwrócić uwagę wybierając serwis komputerów we Wrocławiu?

 serwis komputerów wrocławSzukając lokalnych ekspertów od komputerów, sprawdź recenzje w witrynach takich jak Google. To da nam dobry pogląd na temat firm w naszej okolicy. Zapytajmy rodzinę, przyjaciół, współpracowników i innych specjalistów o usługi, z których skorzystali. Polecenia to jedno z najlepszych źródeł informacji, kiedy szukamy dobrego fachowca.

Możemy porównać również oferty kilku firm, zawężając listę kandydatów. Uważajmy na firmy, które proszą o pieniądze z góry lub pobierają opłaty tylko za zdiagnozowanie problemu. Obecnie większość firm zajmujących się naprawą komputerów nalicza opłaty w zależności od rodzaju pracy, a stawki te są zazwyczaj stałe. Jeśli muszą zamówić części, liczby te należy również uwzględnić w wycenie.

Wiele renomowanych firm zajmujących się naprawami stosuje zasadę „Bez naprawy, bez opłat”. Oznacza to, że jeśli nie będą w stanie rozwiązać problemu, nie obciążą nas kosztami napraw. Uczciwi specjaliści są szczerzy i od razu nam powiedzą, jeżeli  bardziej ekonomicznie byłoby kupić nowy komputer, niż naprawiać ten stary.

Przed wykonaniem jakichkolwiek napraw zapytajmy też nasz serwis komputerowy, czy oferuje jakiekolwiek gwarancje na części i robociznę.Siostrzeniec naszego przyjaciela może być dobry w komputerach, ale jeśli przypadkowo usmaży nasz dysk twardy, to czy ma ubezpieczenie na wypadek szkód? Prawdopodobnie nie. Jeżeli to co naprawił po tygodniu się popsuje też raczej nie udzieli nam gwarancji. Właśnie dlatego lepiej jest udać się do serwisu, który zapewnia nam takie zabezpieczenie. Sprawdźmy także, czy firma zajmująca się naprawą jest odpowiednio przygotowana i posiada nowoczesny sprzęt do wykonywania napraw.

Najlepsze serwisy komputerowe we Wrocławiu

 1. Nano Serwis
  Nano Serwis naprawia naprawdę szeroki zakres urządzeń. Możemy zgłosić się tu z laptopem i komputerem, ale nie tylko. Naprawiane są tu również monitory, telewizory, płyty główne, zasilacze UPS, projektory multimedialne oraz elektronika przemysłowa. Ogromną zaletą tego miejsca jest to, że posiada ono bardzo dobrze wyposażone zaplecze serwisowe. To ogromna zaleta, ponieważ ułatwia naprawę nawet bardzo skomplikowanych usterek. Serwis laptopów i komputerów stacjonarnych we Wrocławiu działa na wrocławskim rynku już od 14 lat i ma ogromne doświadczenie. Dla większości osób ogromną zaletą są konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy napraw. Wyspecjalizowana kadra może wykonać bezpłatne diagnozowanie na miejscu. Na usługi zawsze otrzymujemy również gwarancję.
 2. Raven Web
  To serwis komputerowy we Wrocławiu, w którym naprawimy zarówno laptopa, jak i komputer PC. Usługi serwisowe świadczone są szybko i sprawnie. Jedną z zalet tego miejsca jest pogotowie komputerowe z dojazdem gratis. Miejsce świadczy też dodatkowe usługi, jak chociażby tworzenie stron internetowych.

  naprawa komputerów wrocław

  Naprawa komputerów we Wrocławiu w Nano-Serwis

 3. Pogotowie komputerowe Wrocław
  Ciekawym miejscem jest Pogotowie komputerowe Wrocław, które oferuje dojazd do klienta za darmo. Nie zapłacimy też nic za diagnostykę i otrzymamy gwarancję na wykonane usługi na najbliższe 12 miesięcy. Naprawimy tutaj zarówno komputery, jak i laptopy.
 4. Maxima IT
  W tym serwisie komputerowym we Wrocławiu szybko i sprawnie naprawimy nasz komputer. Ceny są tu konkurencyjne jednak powinniśmy wiedzieć, że bezpłatna jest jedynie wycena naprawy. Sama diagnoza może kosztować od 30 do nawet 100 złotych. Ciekawe jest to, że naprawimy tutaj zarówno laptopa i notebooka, jak i konsolę Xbox czy PlayStation.
 5. Joker
  Joker to serwis komputerowy, w którym naprawimy PC, laptopy i notebooki. W tym wrocławskim serwisie możemy poprosić o sprawdzenie komputera pod kontem obecności jakiś wirusów, jak i o naprawę płyty głównej. Firma może również dojechać do nas, jednak jest to dodatkowo płatne o czym powinniśmy pamiętać. Zapłacimy też za nieuzasadnioną reklamację.